szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci

Szybki termin rehabilitacji dla dzieci, czyli jesień w Orliku

Twoja pociecha ma problem ortopedyczny, a Ty potrzebujesz szybki termin rehbilitacji dla dzieci? Od razu podpowiadamy! Miesiące jesienne oraz wiosenne są mniej oblegane, a terminy czasami dostępne są nawet od zaraz!

Tak! Jako ośrodek rehabilitacyjny, który działa od dawna widzimy tendencje składania skierowań na okresy feryjne i wakacyjne, dobrze to rozumiemy ale… Drodzy Rodzice, sami zobaczcie jak pięknie jest u nas JESIENIĄ!  Pogoda w tym roku nas rozpieszcza, nie skłamiemy mówiąc, że październik jest piękniejszy niż choćby wrzesień. Nie tylko przyroda przemawia za pobytami w tym czasie. Przede wszystkim w okresie jesiennym w naszym ośrodku przebywa troszkę mniej dzieci co zawsze świetnie wpływa na organizację rehabilitacji, zajęć i całokształt pobytu.

Pamiętajcie! Przy naszym Szpitalu działa szkoła, która dokłada wszelkich starań by nauka odbywała się z jak największą korzyścią dla dzieci! Realizujemy obowiązek nauczania w szkole, która wyposażona jest w najnowocześnejszy sprzęt!

Szybki termin rehabilitacji dla dzieci? Czy to w ogóle możliwe? Dobrze trafiłeś! W Orliku nie mamy kolejek liczonych w latach. U nas możesz liczyć na realizację skierowania nawet na bieżąco.

Rehabilitacja w naszym Szpitalu to pobyt w przepięknym zakątku Polski, który graniczy ściśle z Parkiem Narodowym Gór Stołowych. Zapewniamy rehabilitację na najwyższym poziomie, naukę w nowoczesnej szkole, zaangażowanych wychowawców i opiekunki oraz klimat sprawiający, że powroty do nas są nieuniknione!

Skontatkuj się z nami i sprawdź jaki termin rehabilitacji dla dzieci jest u nas.

szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci
Zapraszamy

Nasz Szpital, ma szybkie terminy rehabilitacji dla dzieci. Zajmujemy się głównie schorzeniami ortopedycznymi, mamy również doświadczenie w rehabilitacji dzieci z chorobami onkologicznymi i hematologicznymi

Nasz szpital to miejsce w którym tętni życie. Rehabilitacja oczywiście stanowi najważniejszy punkt pobytu, ale nie da się ukryć, że nie tylko to jest ważne. Zmiana klimatu, nowe znajomości, zajęcia rozwijające, koła naukowe, wycieczki i spacery na łonie natury. Szybki termin rehabilitacji, z którego możesz u nas skorzystać to również atut.To wszystko sprawia, że jesteśmy miejscem wyjątkowym.

Zobacz praktyczne informacje o przyjęciu.

ęTeren naszego Ośrodka w całości przygotowany jest na pobyty dzieci. Posiadamy place zabaw, altanę, wiatę do zabawy, boisko oraz dużo terenu na wszelkie aktywności na świeżym powietrzu. Wszystko przy szlakach turystycznych Gór Stołowych, w które również chętnie się wybieramy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko nie tylko będzie fachowo rehabilitowane, ale również będzie czuło sie komfortowo i bez strat uczestniczyło w zajęciach szkolych to zapraszamy do nas!

A teraz zobaczcie jak piękne spektakle jesienne zobaczycie, gdy zdecydujecie się przyjechać do nas jesienią. Okolica jest piękna, oddech od zgiełku miasta i wszechobecnego pędu murowany!
Pani jesień ubrała nasz teren w pomarańcze i czerwienie, a już niedługo zasypie nas śnieg i to dopiero będzie frajda dla dzieciaków. Igloo do którego dorośli wchodza na stojąco – TYLKO U NAS !!!

szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci
szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci
szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci
szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci
szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci
szybki-termin-rehabilitacji-dla-dzieci